INFORMĀCIJA PAR ŠO FORUMU!

Uzzini kā un kāpēc radies šis e36 forums!
Profila bilde
maartyd
Lapas izveidotājs
Ieraksti: 476
Braucu ar: 328iA kabri un baltu touringu

INFORMĀCIJA PAR ŠO FORUMU!

Ieraksts no maartyd » 06 Feb 2018, 21:46

Tātad sveiciens visiem! :welcome:

Tā kā vecais e36 forums pēc savas būtības tika likvidēts, tad nu es izdomāju, ka kāpēc gan neizveidot atsevišķu, jo tomēr uzskatu, ka e36 ir kas īpašs un tas gluži nemiksējas kopā ar visu 3. sēriju. Nepārprotiet, man nav nekāds naids pret 3er vadību, pasargDies', nē. Vienkārši izdomāju, ka kāpēc gan nepamēģināt. Netaisos arī neko reklamēt - ja publikai patiks - paši nāks. :super:

Katrā ziņā - Šim e-36.lv forumam nav nekāds sakars ar e36.lv un 3er.lv , tas ir mans iztēles auglis un nekas nav apzināti kopēts. No vairākiem forumiem ir ņemts piemērs, tāpēc var būt līdzības! Kā arī logo konkurss ir atvērts - droši var dalīties idejās - Logo konkursa topiks

Lai visiem veicas un vairojam auditoriju! :bmw:

Nereģistrēts lietotājs neredz visus topikus. Pēc reģistrācijas ir pieejams viss!

Forums ir jauns, tāpēc esiet pacietīgi, ja ir kādu sadaļu trūkumi, droši rakstiet Trūkumu topikā, vai cepiet augšā topikus, kuri nav pievienoti! Daudz kas ir angliski, bet pie tulkojuma tiek strādāts :vecis:

Vienīgais, ko varu palūgt, ir reģistrēties ar visiem zināmajiem nikiem :ulostit: :hahaha:
Latvietis. Image

Profila bilde
maartyd
Lapas izveidotājs
Ieraksti: 476
Braucu ar: 328iA kabri un baltu touringu

Re: INFORMĀCIJA PAR ŠO FORUMU!

Ieraksts no maartyd » 11 Feb 2018, 13:56

Vēljoprojām aicinu izrādīt savas idejas priekš foruma logo Logo konkurss :bye:
Latvietis. Image

Slēgts