Universālais e-36.lv atklāšanas pasākuma topiks. (Bazars)

Pasākumu plāni, ieskati, atskati. Latvijas e36 dzīve.
Profila bilde
maartyd
Lapas izveidotājs
Ieraksti: 476
Braucu ar: 328iA kabri un baltu touringu

Re: Universālais e-36.lv sezonas atklāšanas pasākuma topiks. (Bazars)

Ieraksts no maartyd » 19 Mar 2018, 20:17

Darba dienā bezjēdzīgi, 90% nevarēs. Tai skaitā es.
Latvietis. Image

Profila bilde
maartyd
Lapas izveidotājs

Ieraksts no maartyd » 19 Mar 2018, 20:18

kaskadieris wrote:
19 Mar 2018, 18:28
Uz kuriem datumiem sezonas atklāšana plānojas?
Grūti pateikt - uz maija vidu provizoriski.
Latvietis. Image

Profila bilde
dzhejs
Moderators
Ieraksti: 90
Braucu ar: pieesastotajiem rondeliem

Ieraksts no dzhejs » 19 Mar 2018, 20:21

Biķernieku trases kalendārs maijam :D

http://bksb.lv/index.php/2014-01-03-13- ... 18/05/19/-
Neskrūvē savu E36 tumsā. Nopērc LED!
Image

Profila bilde
Inferno
Moderators
Ieraksti: 468
Braucu ar: Mercedes-Benz

Ieraksts no Inferno » 19 Mar 2018, 20:32

dzhejs wrote:
19 Mar 2018, 17:13
Jums vajag arī kādu pieaugušāku cilvēku kas saprot un ir darijis.
Citi forumi pat pēc piektā gada neko nevar noorganizēt, Jūs pēc 2 mēn darbības un ar 170 lietotājiem gaidāt lielo balli?
Vispirms jāpieiet ar galvu, tad ar to ko gribās.

Vieta Rīgā, kā Biķernieku trase ir labākais variants. Tā ir Rīga - tā ir visiem zināma vieta, tā ir braukšana pa asfaltu nevis auto laušana un tur nav iespējama alkohola lietošana. Tas pagaidām ir labākais variants gan apmeklējumam gan vecuma grupai kam lielākoties pieder e36.
Pateicoties vietai Rīgā atbrauks arī cilvēki kas citkārt nekad nebrauktu un priekš foruma kas nupat izveidots tas būs ok.

Šajā gadījumā trase noteikti nevar tikt izmantota kā "trase realitātē". Tas vairāk domāts kā laukums, pazīstama vieta kur sabraukt, sabildēties, uztaisīt video, izdalīt uzlīmes un pareklamēties.

Un tad ja kāds vēlas uzņemties atbildību par dzērušiem 18 gadīgiem čaļiem pie stūres un kādā viesu nama teritorijā - organizējiet to atsevišķi.

Es arī esmu par to ka normāls pasākums var sanākt tikai nolocot lielāku summu. Tad kad būs silts laiks, noteikti varēs tādu noorganizēt tiem, kas varēs atļauties.
Kamēr forumā vēl ir tikai 70% e36 īpašnieku kam ir svarīgi ieliet pa 4eur vai 7eur degvielu - tas ir par agru.
Neviens negaida lielo balli, vismaz es noteikti nē, un jo it īpaši pašā pirmajā pasākumā. Būs labi arī tad, ja ieradīsies kaut tie paši 20-30 cilvēki un forši atpūtīsies kopā ar citiem benzīngalvām. Daļa forumu tādā 2-3 mēnešu vecumā vispār neko nerīko, tā kā jebkurš pasākums būs ok, ja viņš būs izdevies. Tik vien, ka pirmajam pasākumam ir jānostāda latiņa, uz kādu auditoriju tā visa padarīšana ar forumu ir tēmēta, un te pavisam noteikti, cik man zināms, nav runa par maksimāli daudz lietotājiem. Pareklamēties vajag, bez šaubām, bet ne jau uz pārpuvušu 300e vērtu žurku rēķina...

Lee
Ieraksti: 136

Ieraksts no Lee » 19 Mar 2018, 21:27

Jei bogu ja komats nebūs gatavs ieradīšos ar darba busu :emo: :facepalm:

Profila bilde
Inferno
Moderators

Ieraksts no Inferno » 19 Mar 2018, 21:37

Lee wrote:
19 Mar 2018, 21:27
Jei bogu ja komats nebūs gatavs ieradīšos ar darba busu :emo: :facepalm:
Vo, pareizā attieksme! :super:

rvars
Ieraksti: 64
Braucu ar: Trim veciem bmw

Ieraksts no rvars » 20 Mar 2018, 09:06

Respektīvi, sezonas atklāšana būs pulcēšanās vietā X, lai aizbrauktu uz vietu Y un pieliktu seju? Labs
Neizklausās baigi interesanti, laikam esmu viens no iepriekš pieminētajiem mazajiem pod street drifteriem un pieaugušo aktivitātes man interesē mazāk :)
97' touring m44b19
96' compact m52tub28

Profila bilde
Inferno
Moderators

Ieraksts no Inferno » 20 Mar 2018, 09:10

rvars wrote:
20 Mar 2018, 09:06
Respektīvi, sezonas atklāšana būs pulcēšanās vietā X, lai aizbrauktu uz vietu Y un pieliktu seju? Labs
Neizklausās baigi interesanti, laikam esmu viens no iepriekš pieminētajiem mazajiem pod street drifteriem un pieaugušo aktivitātes man interesē mazāk :)
Neviens vēl nezin kas tieši būs :doma:

Profila bilde
maartyd
Lapas izveidotājs

Ieraksts no maartyd » 20 Mar 2018, 09:40

rvars wrote:
20 Mar 2018, 09:06
Būtiski pārprasts.
Jā, trase nebūs, bet es saku, ka trase nebūs sezonas atklāšanā vai noslēgumā(lai gan nevaru prognozēt). Trasei taču var uztaisīt atsevišķu pasākumu.
Sezonas atklāšanas aptuvenais plāns ir tikšanās Rīgā, kolonna, braukšana uz kādu kopīgu mērķi, tad iespējams vēl kāds mērķis, fočēšanās, laba laika pavadīšana (chill&grill), savukārt pēc tam jau ir pēdējais plāns - veikals un viesunams (bet ne jau gluži alko trekterēšana), šeit arī atsijāsies, kuri negribēs maksāt kāpostu par viesu namu.
Latvietis. Image

rvars
Ieraksti: 64
Braucu ar: Trim veciem bmw

Ieraksts no rvars » 20 Mar 2018, 10:23

Viss cool, domājat, cīnaties :super:
Mani pieci santīmi, viedoklis nav autoritatīvs - auto forumos, tai skaitā arī šajā, lielākoties pulcējas entuziasti un jebanāti, kas brauc ar interesantiem auto, skrūvē tos, uzlabo un pēc iespējas arī nebaidās un pat grib likt lietā. Attiecīgi, manā skatījumā, sezonas atklāšana bez somewhat sportiskām aktivitātēm ar auto, nav īsti tas, nu tipa bezalkoholiskais alus un gumijas sieviete. Nav jau obligāti jāņem kādu trasi un vienkārši jāgāž pa to, švakākajā gadījumā piestājam kādā laukumā un uztaisam veiklības braucienus uz laiku. Vismaz kaut ko :)
Iepriekš kaut kur tika minēts, ka pasākums varētu būt ieturēts powera salidojuma stilā, nedomāju, ka tas ir labākais formāts kam līdzināties - plašā mērogā tie nenotiek jau vairākus gadus un lielākā daļa dalībnieku vienmēr bija savstarpēji ļoti labi pazīstami, attiecīgi tas bija tāds savējo kodiens.Tādus pasākumus var rīkot random vīkendos (skat. vagfestu), kluba saliedēšanai, vai kā tamlīdzīgi. Man nav problēmu nolocīt konkrētu naudas summu par labu auto pasākumu, bet braukt uz viesu namu atpūsties, nu hvz, tas ir kaut kas tāds, ko es varu jebkurā brīdī sarīkot ar čomiem, nejau sezonas atklāšanai, kad visi atrāda savus projektus, tiekas jaunie biedri utt. Iedomājies, vīri visu ziemu melnu muti skrūvē savus strokerus, turbavikus, presē poly bukses, metina reduktorus, bet pirmajā nopietnajā izbraucienā pat neliek tos lietā un neko nesalauž :grin: :dontknow:

Iedvesmai var paskatīties burnout, e30 pasākumus, kaut vai e46 kluba sezonas atklāšanu, kas 2017. gadā saņēma ārkārtīgi pozitīvas atsauksmes. Trases vietā viņiem bija neliels lidlauks, kaut kur pie Tukuma, ja nemaldos

Ja nu kas, iedvesmai lowbudget varianti :hahaha:
https://lidlauki.wordpress.com/

Jebkurā gadījumā, es atbalstu gan sezonas atklāšanu, gan arī trases dienas un chill n grill līdzīgos pasākumus sezonas ietvaros. Tikai, pirms nospraust konkrētu formātu, iesaku kārtīgi izvērtēt foruma auditoriju, tās intereses un vēlmes :)
97' touring m44b19
96' compact m52tub28

Atbildēt